GARLAND - úvodní strana

Účinný koktejl 100% přírodních látek pro lepší růst, bohatší a krásnější květy a větší úrodu.

Aktuality

Test Biocinu ve velkovýrobě

Test probíhá na pšenici, ječmeni a kukuřici na ploše cca 10 ha.

Foto z testu Foto z testu
Foto z testu


Klikněte pro větší fotoBiocin v řetězci Globus již v květnu
Prodej Biocinu v pobočkách obchodního řetězce Globus začne již druhý týden v květnu.Představení Biocinu novinářům (16.4. 2013 Praha)

V polovině dubna proběhlo první představení přípravku Biocin pro novináře v ČR. Téměř 40 odborníků z tištěných i internetových médií se zájmem vyslechlo nejenom teoretickou část, ale mělo možnost se i prakticky seznámit s prvními výsledky odborného nezávislého testu, který se konal pod záštitou České zemědělské univerzity v Praze. 37 novinaru, redakce casopis a internet. Ještě jednou děkujeme za účast novinářům z časopisů a portálů: Home, Knihovnička zahrada, Blesk Hobby, Receptář, Recepty prima nápadu, Pekne bydleni, Chatař a chalupar, Česky kutil, MF- Doma dnes, Pravo - priloha k bydleni, Trendy bydleni, Bydlet v panelu, Inspirace pro byty, domy, zahrady, Praktik, Trendy zdravi, Kvety, Nove bydleni, zena-in, Trendmagazin, Fatum, Design and Home, Zahradnický kalendar, Flora na zahrade, Tina atd.

Foto z testu Foto z testu
Foto z testu Foto z testu
Foto z testu Foto z testu
Foto z testu


Biocin - bioprodukt roku 2012

Klikněte pro větší fotoBiocin je vyroben švýcarskými odborníky ze 100% přírodních surovin. Označení BIO ob-držel Biocin ve všech státech po celém světě, kde se nyní prodává. Dokonce ve Finsku získal ocenění nejvyšší – stal se bioproduktem roku 2012.